Новини

16 травня здобувачі освіти долучилися до Національної руханки у вишиванках «Дякуємо ЗСУ».

сьогодні о 14:01 | Красилін В. В. | no comments

10 травня здобувачі освіти 8 - А та 8 - Б класів Уманська гімназія 4 разом із класними керівниками Марущак Ю.В, Суворовою Т.В. вітали своїх матусь із #Днем_матері.
На святі звучали вірші, пісні, притчі.
Зустріч була зворушливою, адже восьмикласники сказали багато щирих і теплих слів найріднішим людям на світі.

сьогодні о 13:57 | Красилін В. В. | no comments

10 травня в Уманській гімназії №4 згідно плану роботи проведення Тижня цивільної оборони відбулася демонстрація засобів індивідуального захисту в разі надзвичайних ситуацій. Під час якої здобувачі освіти отримали знання практичних і теоретичних навичок, дій в умовах екстремальних ситуацій. Мали можливість виміряти радіаційний фон на території закладу, користуватися засобами індивідуального захисту

сьогодні о 13:56 | Красилін В. В. | no comments

Парламент нашої гімназії відвідав штаб "До Перемоги". Передали волонтерам зібрані кришечки, листівки та обереги для наших Захисників.
Також долучилися до збору коштів, який організувала Волонтерська організація "РАЗОМ" .
Продовжуємо волонтерську діяльність! Крокуємо разом до перемоги!

10 травня о 14:34 | Красилін В. В. | no comments

Здобувачі освіти та учителі долучились до наймаштабнішої Всеукраїнської патріотичної руханки онлайн до Міжнародного Дня руху заради здоров'я.

10 травня о 12:27 | Красилін В. В. | no comments

Вітаємо переможців міських змагань з легкої атлетики з нагоди Дня Європи в Україні.
Лягоцьку Дар‘ю, ученицю 9-А класу
(І місце)-300м.
Кундозьорова Сергія, учня 9-Б класу
(ІІ місце)-300м.
та Неізвестного Даніїла, учня 8-Б класу
(ІІІ місце)-300м.
Вчителі фізичної культури Тастанкулов В.Б. та Докійчук О.С

10 травня о 11:30 | Красилін В. В. | no comments

Рятувальники Уманського_районного_управлінняГУДСНС_України_у_Черкаській_області провели ознайомчу екскурсію у пожежній частині для здобувачів освіти 6-х класів Уманська гімназія 4
Під час екскурсії діти та класні керівники Григоренко Т.В. та Касянчук В.В. мали змогу ознайомитися та удосконалити знання з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Також співробітник #ДСНС продемонстрував майстер-клас, як рятувальники одягаються за 1 хвилину під час виклику.

10 травня о 11:29 | Красилін В. В. | no comments

Триває тиждень " Цивільного захисту".
8 травня учителі ОЗ Білоконь О. Д. та Григоренко Т. В. показали елементи з надання першої домедичної допомоги.

10 травня о 11:28 | Красилін В. В. | no comments

8 травня — день в Україні, коли вшановують пам'ять тих, хто поліг у бою захищаючи рідну землю під час другої світової війни. Пам'ятаємо тих, хто боровся за Україну, шануємо тих, хто воює за нею сьогодні.
В день пам'яті та примирення учасники освітнього процесу Уманської гімназії №4 вшанували пам'ять нашого земляка генерала Черняховського І. Д.

10 травня о 11:27 | Красилін В. В. | no comments

З першого дня війни учитель фізичної культури нашої гімназії захищає Батьківщину.
Зараз перебуває в госпіталі. Якщо ви маєте можливість і бажання, допоможіть, будь ласка, сім'ї нашого колеги.
#номеркарти
#СоколІВ_5168745175079034

10 травня о 11:26 | Красилін В. В. | no comments

Дякуємо колективу Уманської гімназії №4 за донат у сумі 4000 грн на виробництво РЕБ для наших побратимів! Ваша підтримка цінна для нас!

10 травня о 11:24 | Красилін В. В. | no comments

2 травня Рій "ПАТРІОТИ" гідно представили Уманську гімназію №4 на останньому етапі "Впоряд" військово-патріотичної гри "Сокіл (Джура)". Продемонструвавши злагодженість, взаємопідтримку, що є запорукою успіху.

10 травня о 11:22 | Красилін В. В. | no comments

Церемонія нагородження переможців у змаганнях з веслування на байдарках і каное на Кубок Президента Азербайджану в м. Баку (Азербайджа́нська Респу́бліка) вихованців Уманська дитячо-юнацька спортивна школа БОГДАНА ОСТРОВСЬКОГО та ІВАНА ІЩЕНКА.
Вітаємо. Пишаємось. Вболіваємо.

10 травня о 11:20 | Красилін В. В. | no comments

2 травня в Уманській гімназії №4 відбувся Великодній ярмарок. Учасникам освітнього процесу вдалося зібрати значну суму коштів, яка буде направлена на допомогу нашим Захисникам. Також волонтерам були передані смаколики, які створять весняний та святковий настрій Воїнам. Дякуємо всім за активну участь у благодійному ярмарку.

3 травня о 14:36 | Красилін В. В. | no comments

Рій "ПАТРІОТИ" Уманської гімназії №4 долучився до Всесвітнього Фестивалю -огляду "Ватра - 2024"

3 травня о 12:37 | Красилін В. В. | no comments

Напередодні Великодня в 5-их класах в Уманській гімназії 4 було проведено свято "Великодня писанка". Учні 5А та 5Б класів демонстрували свої знання звичаїв та прикмет підготовки до свята, розмальовували писанки, залюбки брали участь в традиційних обрядових іграх, як-от "Битки" та "Вербник". Здобувачі освіти та запрошені гості отримали яскраві враження та емоції від дійства.

3 травня о 10:19 | Красилін В. В. | no comments

В Уманській гімназії № 4 цікаво та пізнавально пройшов тиждень іноземних мов (німецької, англійської та польської), упродовж якого здобувачі освіти продемонстрували бажання вивчати мови та знайомитися з культурою та традиціями тих країн.

3 травня о 10:18 | Красилін В. В. | no comments

Всеукраїнський день футболу відзначається щорічно 29 квітня. Саме цього дня 1992 року збірна України зіграла свій перший в історії матч, дебютувавши на полі в жовто-блакитній формі національних кольорів.
З нагоди свята, учителі фізичної культури Уманської гімназії №4 Тастанкулов В.Б. та Докійчук О.С. організували для здобувачів освіти цікавий футбольний челендж, за підсумками якого переможці були нагороджені грамотами.

3 травня о 10:16 | Красилін В. В. | no comments