Тиждень фізико-математичних наук в Уманській загальноосвітній школі I - III ступенів √4
У першій половині квітня 2022 року, в умовах дистанційного навчання, пройшов тиждень фізико-математичних наук. Багато цікавих заходів відбулися у дистанційному форматі з використанням різних онлайн платформ та сервісів.
Тиждень розпочався з конкурсу ілюстрацій серед учнів 8 А,Б класу на тему : " Правила користування електроприладами у побуті". Захист робіт відбувався в онлайн-режимі під керівництвом вчителя фізики Шевчук Ольги Миколаївни.
Тема електрики продовжується експериментом по вивченню особливостей послідовного з'єднання провідників. Дану роботу презентував Іващук Максим, учень 8 А класу. Закріплює важливість вивчення електричних явищ лепбук, розроблений ученицями 8 А класу - Магратій Ксенією та Комаровою Вікторією.
Один з перших заходів тижня провели учні 9Б та 11А класу під керівництвом вчителя фізики - Шевчук О. М., які підготували презентацію про видатних фізиків і цікаві факти з історії розвитку фізики на платформі Zoom.
Одним з важливих заходів популяризації навчання та особливостей освітнього процесу в умовах дистанційного навчання під час тижня фізико - математичних наук стали фізичні експерименти в домашніх умовах. Балка Владислав, Російський Денис та Зінов'єв Тимофій - учні 7А класу презентували творчі проекти щодо особливостей вивчення тиску у рідинах та газах.
Предмет математики наскільки серйозний, що корисно не втрачати можливостей зробити його цікавим. Керуючись саме таким гаслом, було проведено конкурс малюнків "Математичні фантазії" серед учнів 5 А класу, під керівництвом учителя математики Сьомак Наталії Іванівни.
Учні ж старших класів готували і захищали свої проекти з алгебри та геометрії, тим самим реалізуючи свої творчі здібності. Крім того, більшість учнів, під час виконання цього завдання, також продемонстрували неабияку майстерність здобуту на уроках інформатики, адже проекти виконували з допомогою комп'ютерних презентацій та публікацій.
Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. В умовах дистанційного і змішаного навчання для розміщення інформаційних матеріалів, завдань, відео були використані онлайн-сервіс Google Classroom, Zoom, Viber.