Олімпіади

УМАНСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ

НАКАЗ

22.01.2024                                          м. Умань                                                   №6/01-16

Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024

навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099 (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 № 1318/20056, на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 31.10.2023 № 1330 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і турнірів у 2023/2024 навчальному році», наказу Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 23.10.2023 № 119 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році», наказу управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради від 26.10.2023 № 169/01-16,з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді,  проведено ІІетап Всеукраїнськихучнівських олімпіад (далі – ІІ етап олімпіад) з географії, біології, іноземних мов (англійської, німецької), історії, хімії, екології, математики, фізики, правознавства, астрономії,  інформатики, обслуговуючої праці, технічної праці, інформаційних технологій, української мови та літератури, у яких взяли участь 544учні закладів загальної середньої освіти. Переможцями стали 305 учнів.

Переважна більшість учнів справилися із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорії, вміння творчо застосовувати теоретичні знання.

Відповідно до рішень членів журі ІІ етапу олімпіад визначено таку кількість переможців(% від загальної кількості переможців):УЛ №1-28 (9,2%); УЛ № 2-75 (24,6 %);УЛ № 3-82 ( 26,9 %); УГ №1-2(0,65 %);УГ №4-9(2,95 % ); УГ № 5-9 (2,95 %); УГ № 7-19 ( 6,23 %);УГ№ 8-5 ( 1,63% ); УГ № 10 - 3 (0,98 % );УГ № 11-47 (15,4 % ); УГ № 12 -              7(2,29 % );УГ № 14 - 17 ( 5,57 %); Полянецька гімназія - 2 (0,65 % ).

Враховуючи рішення журі ІІ етапу олімпіад з географії, біології, іноземних мов (англійської, німецької), історії, хімії, екології, математики, фізики, правознавства, астрономії, інформатики, обслуговуючої праці, технічної праці, інформаційних технологій, української мови та літератури,

НАКАЗУЮ:

1. Визначити переможцями учнів, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця на ІІ етапі олімпіад з географії, біології, іноземних мов (англійської, німецької), історії, хімії, екології, математики, фізики, правознавства, астрономії, інформатики,  обслуговуючої праці, технічної праці, інформаційних технологій, української мови та літератури та нагородити їх грамотами управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради (додаток 1).

2. Директорам закладів загальної середньої освіти до 01.02.2023  проаналізувати результати участі уІІ етапі олімпіад на засіданнях шкільних методичних об'єднань учителів, вжити заходів щодо усунення недоліків у підготовці учнів до ІІ етапу олімпіад у 2024/2025 навчальному році.

3.Консультантам центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради:

1) обговорити результати ІІ етапу олімпіад з географії, біології, іноземних мов (англійської, німецької), історії, хімії, екології, математики, фізики, правознавства, астрономії, інформатики, обслуговуючої праці, технічної праці, інформаційних технологій, української мови та літератури на засіданнях міських професійних спільнот відповідно до аналізурезультатів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році (додаток 2).

2) забезпечити системність в організації діяльності з обдарованими учнями.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник                                                                                            Ольга ЧИРВА

до наказу управління

освіти та гуманітарної політики