книжкові виставки

Дата: 1 листопада 2023 о 10:41, Оновлено 10 квітня о 08:55
З 29 вересня в читальній залі бібліотеки Уманської гімназії №4 на вас чекає виставка-дегустація книжкових новинок літератури, подарованої в ході акції «Подаруй бібліотеці книгу», присвяченої Всесвітньому дню бібліотек «В бібліотеку завітай – нову книжку прочитай!», де представлено художні твори українських та зарубіжних письменників та дитячі енциклопедії, антологія української фантастики та комікси, книги з історії України та література для молодших здобувачів освіти. Дегустація книжкових новинок популяризує книги різної тематики, значно розширює світогляд читачів.

Книжкові гурмани можуть «поласувати» «Пригодницьким асорті», «Свіжим фрешом зарубіжних творів», «Делікатес від майстрів детектива», «Корисною їжею» (книги навчального змісту), «Збалансованим харчуванням» (книги історичної тематики), «Апетитним читанням» (художні твори українських авторів), «Гарячою кавою на «Десерт» та «Сандвічами нашвидкуруч» ( «Наука у коміксах: Фізика. Біологія»).

Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися з новинками! Кожен зможе вибрати собі інтелектуальну страву до смаку. Задовольняйте читацькі духовні смаки , насолоджуйтесь книжковими новинками і вишуканими літературними «стравами», отримати заряд позитивних емоцій та гарного настрою можна з 29.09 по 31.10. 2023 року.

Читайте! Читання – це життя

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. Кожен рік у жовтні ми святкуємо разом День нашого рідного міста Умані.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

В рамках місячника шкільних бібліотек та з нагоди Дня Умані бібліотека гімназії запрошує наших читачів відвідати книжкову виставку «Маленьке місто з великою історією!